Jak ubytování v penzionu vypadá?                  

Vybavení penzionu

K ubytování slouží  5 pokojů s 10 lůžky ( 1 x pokoj jednolůžkový, 3 x pokoj dvoulůžkový, 1 x pokoj třílůžkový). Pokoje jsou standardně vybaveny pohodlným nábytkem, jsou prostorné a útulné. Více napoví  Fotogalerie. Dále  máte k dispozici 2 koupelny s aut. pračkou, 2 x WC a vybavenou kuchyni. Zde máte volně k užívání mikrovlnnou troubu, sporák, varnou konvici, lednici s mrazákem + vybavení potřebným nádobím. Vedle kuchyně se nachází jídelna. Je k dispozici i  bezdrátový internet WiFi, každý pokoj má TV. Čistota je zcela samozřejmostí.

        Žabka relax

Penzion je vytápěn centrálním topením a je velmi kvalitně zateplen. Teplá voda je ohřívána solárním systémem a el. bojlery.

Volně k užívání máte i zahradu a ohniště.

 

 

          Staráme se o pohodlí a spokojenost našich hostů. Záleží nám na Vás!          

 

                                  Rezervaci provedete zde:  

                                                                               Stiskněte 

                                                        

Parkování

Pro auta a motocykly je možné využít parkovací plochu u domu za uzamykatelnou branou. Kola uschováme též.

                                                   

 

Stravování v penzionu

Můžete využít kuchyni pro vlastní přípravu jídel nebo doporučujeme vyzkoušet mělnické restaurace, pizzerie, fast foody, kavárny a vinárny, kterých je v blízkém okolí celá řada.

 

Další informace

Historické památky Mělníka

Královské věnné město Mělník je vyhledávané turistické centrum s řadou starobylých památek. V ranných historických dobách na Mělníku např. pobývala kněžna Ludmila, babička knížete Václava. Doporučujeme prohlídku historického centra města se zámkem, gotický kostel se známou kostnicí a zámecké vinné sklepy. Navštivte mělnické muzeum, za prohlídku rozhodně stojí i mělnické historické podzemí s chodbami a sklepeními, ze kterých se dostanete až do středověké studny 70 m hluboké, která se nachází pod náměstím. Od mělnického zámku se vám naskytne krásný pohled z vyhlídky na soutok Labe s Vltavou a daleko do kraje na horu Říp a České středohoří.

Zájemci o stará vodní díla mohou navštívit plavební komory na kanálu na Vltavě.

Vinařství na Mělníku

Mělník je známou vinařskou oblastí se stovky let starou vinařskou tradicí. Naleznete zde několik vinařství s řadou známých značek vín. Přijeďte je ochutnat do místních vináren a sklepů. Objednat si můžete i řízené degustace.

Za návštěvu rozhodně stojí mělnické vinobraní - tradiční oslava sklizně vína. Koná se koncem září a každý návštěvník si zde přijde na své. Je možné navštívit řadu koncertů a zábavných akcí, dětské atrakce, uvidíte historický průvod Karla IV., ohňostroj, dobře se najíte a napijete, město je plné nejrůznějších stánků a to vše trvá celý víkend.

Sportovní aktivity

Okolí Mělníka vyhledávají cykloturisti, vede zde Polabská cyklostezka. Spokojeni budou i zájemci o fitness, in line bruslení, hokej, fotbal, rybolov, masáže, tenis atd. Dále je vám k dispozici pěkné letní koupaliště (400 m od domu) a krytý bazén se saunou (500 m).

Okolí Mělníka

V blízkém okolí se nachází historií opředená hora Říp, Zimořské údolí, hrad Kokořín i s chráněnou krajinnou oblastí Kokořínsko, kde můžete navštívit a projít si řadu romantických údolí s pískovcovými skalami. Kdo má rád historii, může navštívit zámek Liběchov, Nelahozeves + rodiště Antonína Dvořáka a zámek Veltrusy.  

Zimní aktivity

Zimní turistika, zimní krytý stadion, krytý bazén se saunou, fitcentrum, posilovna, bowling, solná jeskyně atd.

Nákupy, doprava

Tři minuty od penzionu se nachází nákupní centrum Kaufland, ve městě jsou další nákupní centra – Tesco, Lídl, Penny atd.

Mělník je dostupný jak po železnici, tak např. z Prahy řadou autobusových spojů. Zastávka pražských autobusů je vzdálena 3 min chůze. Mělník je zahrnut do Pražské integrované dopravy. Nejbližší zastávka je Mělník - Podolí, nemocnice. Zastávka je u Kauflandu. Staví zde i MHD. Další zastávka MHD je opět 3 min chůze od penzionu - Zádušní. Podívejte se na mapu na stránce Kontakt.


V penzionu se nekouří, kouřit je možné na balkoně nebo venku.

Domluvíme se: česky a anglicky

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Využijte našich služeb - jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.